Recenzje automatów do gry. Popularne automaty w Internecie.

Automaty do gry.

Automat do gry Knockout Football

Automat Knockout Football składa się z pięciu spinningowych bębnów i 20 aktywnych linii, na których losowane są kombinacje nagród. Symbole są rozmieszczone zgodnie ze schematem 5x3. Punkty przyznawane są w przypadku, gdy na jednej z takich linii spadły trzy lub więcej identycznych ikon. Ten automat oferuje graczom dwie dodatkowe funkcje - Darmowe gry z Knockout i Super Striker. Po aktywacji gracz może otrzymać do sześciu symboli wieloznacznych i nieograniczoną liczbę darmowych spinów. Procent zwrotu z gniazda wynosi 96,8%. Poziom zmienności jest średni. Maksymalna wygrana to 2 000 000 monet.

Symbolizm

Bohaterowie, których twórca wybrał do stworzenia gry, w pełni odpowiadają danemu tematowi. Obrotowe bębny znajdują się na tle stadionu piłkarskiego. Na ekranie widać gwizdek, rękawice bramkarskie, buty, a także litery i cyfry wskazujące wartości kart - A, K, Q, J, 10 i 9.

Oprócz podstawowych zdjęć, gra Knockout Football oferuje dwa dodatkowe symbole - to obraz piłki nożnej i piłki. Są w stanie zastąpić dowolne zdjęcia, aby stworzyć zwycięskie kombinacje.

Wniosek

Automat do gry ma wysoką jakość grafiki, ekscytującą fabułę i atrakcyjny system premiowy. Będzie przyciągać doświadczonych graczy, początkujących, a także wszystkich fanów gier hazardowych i piłki nożnej.