Recenzje automatów do gry. Popularne automaty w Internecie.

Automaty do gry.

Automat do gry Leprechaun Carol

Co może być lepszego niż dopingować się w Wigilię z nowym automatem? Prezentujemy komputer do gry o nazwie Leprechaun Carol jednego z czołowych twórców automatów do gier, który składa się z pięciu obrotowych bębnów i trzech linii, co zapewnia, że ​​na każdym ekranie pojawi się 15 znaków na ekranie. Do tworzenia kombinacji nagród jest 20 aktywnych linii. Slot ma wysoką zmienność. Procent zwrotu do gracza - 96,59%. Maksymalna wygrana to 600 000 punktów. Zakres stawek wynosi od 0,2 do 100 USD.

Symbolizm

Na ekranie obracających się szpul widać szczęśliwego krasnoludka w kapeluszu Świętego Mikołaja, kapelusz ze złotymi monetami, szklankę piwa, fajkę, a także litery i cyfry wskazujące na karty.

Oprócz bazy, w gnieździe znajdują się specjalne postacie - Wild i Scatter. Dziki jest oznaczony odpowiednią ikoną w ramce tęczowej. Potrafi zastąpić inne obrazy, tworząc zwycięskie kombinacje.

Rozrzut to garnek złota i kamieni szlachetnych, które pojawiają się na pierwszej, trzeciej i piątej rolce. W przypadku, gdy symbol wypada trzy razy, gra premiowa jest aktywowana.

Funkcje dodatkowe

Leprechaun Carol ma dodatkowe funkcje, które tworzą ekscytującą rozgrywkę. Na przykład, dziki symbol może się rozwinąć, aby pomóc ci zdobyć jeszcze więcej punktów bonusowych.

Pick A Fiddle to zabawna gra o ryzyku, która pozwala graczom wybrać jedną z pięciu ozdób świątecznych, aby wygrać nagrodę pieniężną.

Wniosek

Automat do gry w Leprechaun Carol to świetna okazja, aby dobrze się bawić i sprawnie spędzić czas, tworząc noworoczny nastrój dla siebie.