Recenzje automatów do gry. Popularne automaty w Internecie.

Automaty do gry.

Automat do gry Wild Shark

Twórca Amatic, tworzący Wild Shark, dał pierwszeństwo motywowi morskiemu, więc większość symboli gniazda to obrazy różnych ryb. Automat do gry zapewnia obecność nie tylko podstawowych obrazów, ale także znaków specjalnych: dzikich i rozproszonych, które wyzwalają darmowe obroty. Podczas gry każdy obrót może przynieść graczowi do 250 kredytów. Slot ma 5 rolek i 10 regulowanych linii wygrywających. Po otrzymaniu zwycięskiej kombinacji możesz pomnożyć swoje wygrane za pomocą gry ryzyka dla podwojenia punktów.

Zasady gry i interfejs Wild Shark

W grze Wild Shark Wild Shark nagrody są przyznawane za 3, 4 i 5 identycznych obrazów. Powinny one należeć do jednej z aktywnych linii. Jednak ich liczba może zostać zmieniona. Aby to zrobić, wybierz żądaną liczbę linii na panelu interfejsu - od 1 do 10.

Gra ryzyka

Nowy automat Wild Shark ma funkcję, która pozwala pomnożyć wygrane. Jest to gra o ryzyku, która jest uruchamiana przez przycisk Graj po wygraniu w trybie ręcznym. W tej rundzie gracze muszą odgadnąć kolor karty lub jej koloru. Pierwsza opcja podwaja kwotę zakładu, a druga zwiększa ją czterokrotnie. Możesz obstawić zarówno ostatnią wygraną, jak i połowę.