Recenzje automatów do gry. Popularne automaty w Internecie.

Automaty do gry.

Automat do gry Lucky Streak

Lucky Streak 2 to "owocowa" maszyna do gier z pięcioma bębnami i taką samą liczbą aktywnych linii do tworzenia kombinacji nagród. W porównaniu z pierwszą częścią, kontynuacja jest wykonywana w ciemniejszych odcieniach. Podczas opracowywania projektu twórca wykorzystał również obraz ognia. Zakład na jeden spin waha się od 0,01 do 250 euro. Możesz grać za darmo w trybie demonstracyjnym na stronie http://kasyno-gry.com/

Symbolizm

Jako symbole twórca używał cytryn, śliwek, arbuzów, dzwonków i innych znaków. Siedem jest najlepiej płatną postacią. Z pięciokrotnym spadkiem na aktywnej linii, przynosi graczowi 5000 punktów.

Oprócz podstawowych zdjęć, w gnieździe znajduje się rozrzut - obraz gwiazdy. Spada na każdym z bębnów i jest w stanie zwiększyć szanse na wygraną.

Interfejs

Sterowanie grą za pomocą dolnego panelu. W prawym dolnym rogu znajduje się przycisk uruchamiania wirowania. Po lewej stronie znajduje się klawisz aktywacyjny "auto-play". W prawym górnym rogu znajduje się menu wywołujące pomoc: możesz przeczytać zasady rozgrywki. Dolny panel w środku pokazuje wysokość wygranych w ostatniej rotacji bębna.

Wniosek

Gra jest świetna dla graczy, którzy preferują automaty z prostą mechaniką gry, klasycznym stylem i dużymi wygranymi.